KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Toke ne shitje ,bashke me objekt

Mazgit,Prishtinë
1€

Përshkrimi

Shitet

Truall prej 17 Ari, ne Truall jane te ndertuar dy objekte prej 300 m2,

Trualli gjindet: rruga, Hasan Prishtina, Afersi ne dy autostradat, ne ate Ibrahim Rugova dhe ne Autostraden Prishitnë-Mitrovicë .

Çmimi me marreveshje.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Mazgit,Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Reforma

Detajet

Përditësuar më January 28, 2019 at 3:30 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja e tokës: 17 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,000€

m2: 18000

Tokë

777

2 years më parë

2,000€

m2: 18000

Tokë

777

2 years më parë

50,000€

m2: 4

Tokë

777

4 months më parë

50,000€

m2: 4

Tokë

777

4 months më parë

13,450€

Shitet trualli

veternik-hajvali

m2: 1300

Tokë

777

4 years më parë

13,450€

m2: 1300

Tokë

777

4 years më parë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »