KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

tri banesa ne shitje ne Fushe Kosove , te Komuna e re

485€

Përshkrimi

Tri banesa në shitje ne Fushë Kosovë, te komuna e re ,nga kompania e mirenjohur per cilesi ndertimi ,, Model Slovenia”. Banesat kane perfunduar dhe pritet fleta poseduese brenda muajit qershor,
Pagesa 70% menjehere ,kurse 30% me pranim teknik dhe flete poseduese.
1.- Banesa me 85.93 m2 ,dy dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, banjo,shpajz.Kat 4
Çmimi 485 eur/m2
2.-Banesa me 81.89 m2 ,dy dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, banjo,shpajz, wc.Kati 1
Çmimi 510 eur/m2
3.-Banesa me 94.71 m2 ,tri dhoma gjumi, sallon,kuzhinë,banjo,wc,shpajz, kati 1.
Çmimi 510 eur /m2
Kontaktoni:
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 21, 2020 at 3:46 pm

  • Çmimi: 485€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

5 years më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

5 years më parë

73,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 94

Banesë

777

2 years më parë

73,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 94

Banesë

777

2 years më parë

280,000€

Shitet PentHouse ne Lagje te Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtinë

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

5 years më parë

280,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

5 years më parë

100,000€

m2: 100

Banesë

Shpëtim Bici

4 years më parë

100,000€

m2: 100

Banesë

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »