KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese 2 dhoma gjumi me qera,Dardani

Dardania, Pristina
400€

Përshkrimi

Banese komode me qera ne lagjen Dardania, kati I pare ,e renovuar dhe mobiluar,dy dhoma gjumi, sallon,kuzhinë,ballkon, banjo,korridor.
Çmimi 400 eur/muaj
Plus shpenzimet tjera mujore.
Nje qira mujore jepet depozit, kontrata permes Noteri ose Avokati.
Kontakt
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Dardania, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Dardani viva fresh

Detajet

Përditësuar më October 11, 2021 at 9:47 pm

  • Çmimi: 400€
  • Sipërfaqja: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

350€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

5 years më parë

350€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

5 years më parë

Shiten banesa në Fushë Kosovë, ndërtim i ri

Rruga Dardania p.n, Fushe Kosove, Dardania, Fushë Kosovë 12000

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87

Banesë

777

5 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 87

Banesë

777

5 years më parë

700€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 117

Banesë

777

5 years më parë

700€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 117

Banesë

777

5 years më parë

1,020€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83.85

Banesë

777

4 years më parë

1,020€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83.85

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »