KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Zyre me qera

Qendra, Prishtinë
700€

Përshkrimi

ZYRE ME QIRA

Leshohet zyra me qira në shesh
Lokacioni – N’ qendër te Prishtinë

Përmban tri njësi pune ( 2 zyre dhe salla e takimeve) , banjo ,ballkoni dhe korridori.

E rinovuar tërësisht.

Objekti është i rinovuar nga komuna , posedon lift me kartel , hyrja kryesore me interfon ,me mirëmbajtje etj.
Cmimi -700e
Prona Plus -+38345534717

  • Adresa: Qendra, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 12, 2018 at 6:46 pm

  • Çmimi: 700€
  • Sipërfaqja: 8 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Labi
Labi

Enquire about this property

Similar Properties

Lokal ne mahall te muhaxhereve ne shitje

Mahalla e Muhaxherëve, Pristina

m2: 133

Lokal

777

1 year më parë

m2: 133

Lokal

777

1 year më parë

61,300€

Lokal ne shitje ne Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtina

Banjo: 1m2: 60

Lokal

777

2 years më parë

61,300€

Banjo: 1m2: 60

Lokal

777

2 years më parë

350€

m2: 114

Lokal

777

3 years më parë

350€

m2: 114

Lokal

777

3 years më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

11 months më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

11 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »