KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

✅IPET Lokali me Qira

XK, Galip Badivuku, Vushtrri 42000
0

Përshkrimi

✅IPET Lokali me Qera 200m²
⭕️Lokali ne Katin 1 (30m²) dhe ne Katin 2 (170m²)

⭕️Gjendet në qendër të Vushtrris te Qerdhja e qytetit,apo tek Missini Sweets, Casa Mia.

Lokali posedon 200m2 në katin 1-(30m² )
dhe në katin 2-(170m²), lokali permbanë 2 Tualete, ndriqim në të gjitha pozitat e saj kjo bën që të jetë e pershtatshme për çdo lloj biznesi.
Lokali furnizohet me ujë dhe rrymë 24 orë.

Për më shumë informata:📞
045-877-897
+383-45-877-897

  • Adresa: XK, Galip Badivuku, Vushtrri 42000
  • Kodi Postar 42000

Detajet

Përditësuar më November 30, 2021 at 12:20 am

  • Sipërfaqja: 200 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 200 m2
  • Banjo: 2
  • Viti i ndërtimit: 01.10.2021
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Tè dhëna të tjera

  • Ipet Lokali me Qira Vushtrri: Ipet lokali me qira Vushtrri

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

Ardian1
Ardian1

Enquire about this property

Similar Properties

61,300€

Lokal ne shitje ne Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtina

Banjo: 1m2: 60

Lokal

777

3 years më parë

61,300€

Banjo: 1m2: 60

Lokal

777

3 years më parë

240,000€

Banjo: 1m2: 92.5

Lokal

777

4 years më parë

240,000€

Banjo: 1m2: 92.5

Lokal

777

4 years më parë

420€

Bed: 1Banjo: 1m2: 80

Lokal

777

3 years më parë

420€

Bed: 1Banjo: 1m2: 80

Lokal

777

3 years më parë

270€

Lokal

777

2 years më parë

270€

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »