KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

🏡 Shitet shtepia dy katĂ«she, e mobiluar.

180,000€

PĂ«rshkrimi

🏡 Shitet shtepia dy katĂ«she, e mobiluar.
📐SipĂ«rfaqe 240m2 dhe 3.2 ari tokĂ«.
✅5 Dhoma gjumi 🛌, sallon, kuzhineđŸœ, shpajz dhe garazh.
✅ Me fletĂ« posoduese.
📍đŸ—ș Adresa: Lagja Emshir.
đŸ’„đŸ’„Ă‡mimi 180 000 €urođŸ’„đŸ’„
Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit đŸ“Č045 584 613
045 584 719 ; 044 760 020

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më June 21, 2020 at 12:31 pm

  • Çmimi: 180,000€
  • Dhoma: 5
  • Lloji: ShtĂ«pi
  • Statusi: NĂ« shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

225,000€

m2: 500

Shtëpi

777

5 years më parë

225,000€

m2: 500

Shtëpi

777

5 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

4 years më parë

135,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 220

Shtëpi

777

4 years më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

6 years më parë

288,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 388

Shtëpi

777

6 years më parë

158,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 312

Shtëpi

777

5 years më parë

158,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 312

Shtëpi

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »