KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepi me lokale ne shitje Lagj Kolovicë Prishtine

Kolovicë
395,000€

Përshkrimi

METROBIOS SHPK PRISHTINA shpall në shitje ;
?3.86 ari tokë dhe
?shtëpi me lokale .
Rënditja;
-kati 1, 200-250m2, Puntori 2 njesi, banjo.
-Kati 2- 300m2 dhe përfshinë 2 banesa me nga 2 dhoma gjumi; sallon, banjo, koridor e ballkon).?
Nxemje e endur në dy kate, pa kaldaje
-Kati 3:
Lokalet 300m2
??? Komplet objekti është 800m2
I përshtatshëm për veprimtari biznesi dhe banimi.
Gjindet ne lagjen Kolovicë e re Prishtinë.
??Super çmim! 395 mijë €??

✍️?Për detaje kontaktoni në numrat

045 584 613
045 584 719

✉metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Kolovicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Kolovica e re Prishtinë

Detajet

Përditësuar më June 30, 2021 at 10:42 pm

  • Çmimi: 395,000€
  • Sipërfaqja: 800 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 4
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,200€

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

Marigona Residence, Preoc, Pristina District

Dhoma: 3

Shtëpi

777

3 years më parë

2,200€

Dhoma: 3

Shtëpi

777

3 years më parë

323,000€

m2: 680

Shtëpi

777

5 years më parë

323,000€

m2: 680

Shtëpi

777

5 years më parë

87,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 185

Shtëpi

777

4 years më parë

87,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 185

Shtëpi

777

4 years më parë

250,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 320

Shtëpi

777

4 years më parë

250,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 320

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »