KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

SHES SHTEPI NE DRAGODAN

Dragodan, Pristina
158,000€

Përshkrimi

SHES SHTEPI NE DRAGODAN
250m2
3 Kat
3 dhoma gjumi si dhe 2 sallone
2 banjo , kuzhine , bodrum, garazh
*ndertese e re!

CMIMI 158000 euro
METROBIOS nr kontaktues: 044 760 020 / 045 584 613

  • Adresa: Dragodan, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më December 1, 2023 at 2:52 pm

  • Çmimi: 158,000€
  • Sipërfaqja: 250 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

SRE
SRE

Enquire about this property

Similar Properties

400€

Shtëpi

Shpëtim Bici

5 years më parë

400€

Shtëpi

5 years më parë

830€

m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

830€

m2: 210

Shtëpi

777

5 years më parë

400,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 234

Shtëpi

777

5 years më parë

400,000€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 234

Shtëpi

777

5 years më parë

290,000€

Dhoma: 8Banjo: 2

Shtëpi

777

4 years më parë

290,000€

Dhoma: 8Banjo: 2

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »