KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepia me qera ne Prishtine, Veternik

Veternik
700€

Përshkrimi

Leshohet me qera shtepia 3 kateshe,524 m2 ,me 9 dhoma gjumi, 3 banjo njera me Xhakuzi ,3 kate,uje dhe rryme 24h ,me nxemje qendrore  ,8 ari oborr me dy hyrje ,hapesira gjelberta,pisha anti mushkonja,kamera sigurie,dhe garazhe.2 kate kane kuzhinen kurse kati 3 eshte i mobiluar.

Çmimi 700 eur/muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Veternik
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Veternik

Detajet

Përditësuar më May 1, 2020 at 7:18 pm

 • Çmimi: 700€
 • Sipërfaqja: 524 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 8 m2
 • Dhoma: 9
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Lloji: Shtëpi
 • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

600€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 409

Shtëpi

777

2 years më parë

600€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 409

Shtëpi

777

2 years më parë

295,000€

m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

295,000€

m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

395,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 800

Shtëpi

777

4 months më parë

395,000€

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 800

Shtëpi

777

4 months më parë

350,000€

Shitet shtepi ne Prishtine,zona qender

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë

350,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 400

Shtëpi

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »