KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

8 ARI TOKE NE KOLOVICE

Kolovicë
120,000€

Përshkrimi

Shes 8 ari tokë, me lokal përdhese, vetëm me ndertim të vrazhgët, ka asfallt në dy anët e trullit, në Kolovicë-Prishtinë. Toka ka gjithë infrastrukturen. Ka rrugë, rrym, uji, kanalizim dhe internet, pronari posedon të gjitha dokumentat. Çmimi 120.000€.

METROBIOS nr kontaktues – 044 760 020 / 045 584 613

  • Adresa: Kolovicë
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më December 12, 2023 at 1:15 pm

  • Çmimi: 120,000€
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,500€

Tokë

777

4 years më parë

2,500€

777

4 years më parë

12,500€

Tokë

777

5 years më parë

12,500€

777

5 years më parë

17,500€

m2: 340

Tokë

Sab

6 years më parë

17,500€

m2: 340

Tokë

Sab

6 years më parë

3,650€

m2: 500

Tokë

777

3 years më parë

3,650€

m2: 500

Tokë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »