KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Tokë në shitje, Prishtinë

Kolovicë
11,000€

Përshkrimi

Shitet toka në Prishtinë, lagja Kolovicë e re,te ish Prroni i popit.

Ka 8 ari ,e Përshtatshme për shtëpi banimi apo ndërtesë biznesi,gjendet pranë rrugës me infrastrukturë të nevojshme dhe fletë poseduese  .

Çmimi 11000 eur/ari

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Kolovicë
  • Qyteti: Prishtinë
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më May 7, 2018 at 3:54 pm

  • Çmimi: 11,000€
  • Sipërfaqja: 8000 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 8 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

70,000€
70,000€

m2: 500

Tokë

5 years më parë

7,500€
7,500€

m2: 1200

Tokë

2 years më parë

5,500€

Tokë

777

5 years më parë

5,500€

777

5 years më parë

3,300€

Tokë

777

5 years më parë

3,300€

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »