KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

7,500€
7,500€

m2: 1200

Tokë

3 weeks më parë

888€

Rzetelna dhe gwarantowana ofrojnë kredytowa.

888887000 Bung Bon, Nong Suea, Province de Pathum Thani, Thaïlande

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

engela

2 months më parë

888€

Dhoma: 8Banjo: 8m2: 888

Apartment

2 months më parë

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

2 years më parë

1,750€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 450

Shtëpi

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

2 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

2 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

2 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 120

Apartment

777

4 years më parë

750€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 120

Apartment

777

4 years më parë

61,920€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

pronajuaj

4 years më parë

61,920€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

4 years më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

Gezimi

5 years më parë

5,950€

Banjo: 5m2: 5500

Objekt

5 years më parë


Translate »