KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banes me qera

350€

PĂ«rshkrimi

🏡 Jepet banesa me qera, e mobiluar.
Tre dhoma🛌, 2 banjo, sallon, kuzhine🍽 dhe nje shpajz.
đź“Ťđź—ş Adresa Arberi afer Minimaxit
Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit 📲 045 584 719

Adresa

Detajet

Përditësuar më June 15, 2020 at 10:40 pm

  • Çmimi: 350€
  • Lloji: BanesĂ«
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

17,500€

Shitet Garsoniere,ne Fushë Kosovë

Rruga Dardania Fushë Kosovë

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

6 years më parë

17,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

6 years më parë

170,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

6 years më parë

170,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 120

Banesë

777

6 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

6 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

6 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »