KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje rruga C ,Prishtinë

Enver Maloku, Prishtinë
800€

Përshkrimi

Përshkrimi

Shiten banesa ne rrugen C,ndërtim mjaft kualitativ dhe i deshmuar.Banesat jane ne ndertim e siper .Punimet perfundojne sipas afatit te parapare.

Çmimi per m2

800 me pamje nga rruga dhe

750 me pamje Mbrapa

Kati  me pamje nga rruga me siperfaqe 119.45 m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Enver Maloku, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rruga C

Detajet

Përditësuar më January 11, 2019 at 3:22 pm

  • Çmimi: 800€
  • Sipërfaqja: 119.45 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 3
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

39,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

5 years më parë

39,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

777

5 years më parë

40,000€

Banesë

777

6 months më parë

40,000€

Banesë

777

6 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »