KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banes me qera

320€

PĂ«rshkrimi

🏢Jepet me qira banesa, e mobiluar.

Banesa ka Dy Dhoma 🛌, sallon e kuzhine🍽, 2 banjo, ballkon.

📍🗺 Adresa: Lagja më e lakmuar e Prishtinës, Bregu i Diellit (afër Royal Mall).

Cmimi 320 € duke përfshirë mirëmbajtien, liftin dhe pastrimin.
Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit
📲045 584719
📲045 584613

Adresa

Detajet

Përditësuar më July 4, 2020 at 10:43 am

  • Çmimi: 320€
  • Lloji: BanesĂ«
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

104,500€

,,Oferte

Dardani, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

104,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

11 months më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

11 months më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

2 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

2 years më parë

104,800€

Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer eulex.

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 131

Banesë

777

3 years më parë

104,800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 131

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »