KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ekskluzive ne shitje nga Konak construction

9€

Përshkrimi

Banesa ekskluzive ne shitje nga Konak construction

Të kesh një pronë banesën e cila gjindet në pozicion atraktiv me standarde të qëndrueshme të larta ndërtimi dhe me stil është e mundur vetëm me Konak Construction.
Agjensioni Metrobios në bashkepunim ka përgatitur për ju ofertën ;

-me 2+1 dhoma,82.39 m2 -Veternik

-me 2+11 dhoma,82.36 m2 -Veternik

Per tjera detaje ;

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

Adresa

Detajet

Përditësuar më July 2, 2019 at 11:21 am

  • Çmimi: 9€
  • Sipërfaqja: 82.39 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

55,000€

Dhoma: 2m2: 82

Banesë

777

3 years më parë

55,000€

Dhoma: 2m2: 82

Banesë

777

3 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

Sab

3 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 64

Banesë

Sab

3 years më parë

32,000€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

2 years më parë

32,000€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

2 years më parë

500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

3 years më parë

500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »