KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banes me qera , te Bregu i diellit

300€

Përshkrimi

Lëshoj banesë me qera .
Banesa gjendet në kompleksin ” Dafina” Bregu i diellit – Prishtinë.
Banesa posedon 106 m² me këtë renditje dhe e mobiluar si në foto.
Sallon dhe kuzhinë,Tri dhoma gjumi , Banjo ,Wc,Shpajz
Nxemje qendrore dhe parking të mjaftueshëm. Kati i 9-të.
Çmimi: 300/ muaj

Lëshohet vetëm për familjar!
Kontakti:
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 28, 2020 at 8:21 pm

  • Çmimi: 300€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Banesa me qera te Santea,me nxemje,Prishtine

AM PM - Caffe "Santea", Bulevardi Bill Klinton, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

1 year më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 62

Banesë

1 year më parë

185,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 143

Banesë

777

2 months më parë

185,000€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 143

Banesë

2 months më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

3 years më parë

500€

m2: 74

Banesë

777

2 years më parë

m2: 74

Banesë

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

    Translate »