KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banesa ne shitje te Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtina
80,000€

PĂ«rshkrimi

🏱SHITET BANESA, e mobiluar.
📣2 dhoma 🛌, sallon e kuzhineđŸœ
Vjen me ballkon dhe ngrohje qendrore. 📐Kati i dytĂ«, 89m2.
📍đŸ—ș Adresa: Banesat e Standartit
Cmimi 80 000€
Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit đŸ“Č 045 584 613 045 584 719

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • NĂ« afĂ«rsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më June 1, 2020 at 6:50 pm

  • Çmimi: 80,000€
  • Dhoma: 2
  • Lloji: BanesĂ«
  • Statusi: NĂ« shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

1 year më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70.17

Banesë

777

3 years më parë

485€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70.17

Banesë

777

3 years më parë

750€

Bed: 1Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

2 years më parë

750€

Bed: 1Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

2 years më parë

250€

Banesa me qera afer Suny Hill,Prishtine

Bregu i Diellit, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

2 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »