KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani,

Dardania, Prishtina
100,000€

Përshkrimi

Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani, Prishtinë afër postës kryesore.

Banesa gjendët në katin përdhesë, ka pamje nga lindja, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo.

Banesa është e pamobiluar.

Ngjitur me banesën është edhe lokali me dy hymje, banesa bashk me lokal ka diku rreth 100 m².

Ёshtë ndërtim i vjetër 40 vjeqarë, shumë e përshtatshme për banim ose lokal.

Dokumentacioni I pronësisë do të sigurohët së shpejti nga komuna, sepse ky kat ka qenë podrum i banorëve, të cilët na e kan dhën neve për banim. Nënshkrimet e banorëve i kemi marrë dhe dërguar në komunë dhe së shpejti pritët të merrët fleta poseduese nga komuna.

Qmimi I shitjes 1,000 €/m², total 100,000 €.

Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 4

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

  • Adresa: Dardania, Prishtina
  • Në afërsi me: Dardani

Detajet

Përditësuar më April 18, 2019 at 11:53 am

  • Çmimi: 100,000€
  • Sipërfaqja: 100 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

470€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 95

Banesë

777

5 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 95

Banesë

777

5 years më parë

95,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

2 years më parë

95,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

2 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

55,000€

Dhoma: 2m2: 82

Banesë

777

5 years më parë

55,000€

Dhoma: 2m2: 82

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »