KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa e gatshme per banim ,rr Muharrem Fejza Prishtine

Muharrem Fejza, Pristina
81,600€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje;
Banesa e gatshme per banim ,e cila gjindet prane rruges Muharrem Fejza kati 7,me 84 m2 banim dhe 60 m2 terrace nje lloj Penthouse..terrace.
2 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor,
Çmimi 81600 eur
Kontakt
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Muharrem fejza
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 12, 2021 at 8:23 pm

  • Çmimi: 81,600€
  • Sipërfaqja: 144 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

2 years më parë

800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

2 years më parë

220€

Banese me qera ne breg të diellit

Bregu i Diellit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

4 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

4 years më parë

800€

Banesa ne shitje afer rruges B

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

319€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

319€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »