KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje rruga C,Prishtinë

Enver Maloku, Prishtinë
800€

Përshkrimi

Përshkrimi

Shiten banesa ne rrugen C,ndërtim mjaft kualitativ dhe i deshmuar.Banesat jane ne ndertim e siper .Punimet perfundojne sipas afatit te parapare.

Çmimi per m2

800 me pamje nga rruga dhe

750 me pamje Mbrapa.

Kati 3   dhe kati 4,qe te dyja

me pamje nga rruga me siperfaqe 108.34 m2.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Enver Maloku, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rruga C

Detajet

Përditësuar më January 11, 2019 at 2:33 pm

  • Çmimi: 800€
  • Sipërfaqja: 108.39 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 3
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€

Banesa me qera ne Prishtine

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

10 months më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

10 months më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

1 year më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

1 year më parë

260€

Banes me qera, Lagjja e Muhaxherve

Lagjja e Muhaxhirëve, Bushtran, Serbia

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

260€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

36,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 47

Banesë

777

2 years më parë

36,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 47

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )