KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa exclusive ne shitje, Arberi afer komunes se re Prishtinë

Arberi, Prishtinë
1,020€

Përshkrimi

Metrobios real estate shpall ne shitje banesat nga;

Residenca ALBDIZAJN, e cila ofron hapësira të gjelbëruara poashtu hapësira rekreacioni për të gjithë ju që vendosni të banoni në residencen tonë me një pamje magjepëse të gjithë kryeqytetit.

Nga banesat e “Alb Dizajn Residence” do ta shijoni diellin apo pamjen e bukur çdo ditë përgjatë gjithë vitit.

Na vizitoni dhe do të bindeni

Kudjes të vecantë i është kushtuar këndit të lojërave dhe argëtimit, që fëmijët tuaj të kalojnë ditë të bukura në rrezet e diellit në ditët sikur kjo e sotmja..

Po ua prezentojme banesen;

83.85 m2.

Çmimi 1020 eur/m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Arberi, Prishtinë
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më April 19, 2019 at 10:29 am

 • Çmimi: 1,020€
 • Sipërfaqja: 83.85 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Banese ne shitje lagj e muhaxhereve, Kulla

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

2 years më parë

200€

Banesa me qera ne Prishtine

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

1 year më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

1 year më parë

100,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

2 years më parë

100,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

2 years më parë

62,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

1 year më parë

62,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

  Translate »