KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë Rr.Idriz Gjilani ose te banesat e gjelbërta në kurriz

Dardania, Prishtina
140,000€

Përshkrimi

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë Rr.Idriz Gjilani ose te banesat e gjelbërta në kurriz afër statujës Bill Clintion.

Banesa është në katin përdhesë, dhe është shumë e përshtatshme për banim dhe për ushtrimin e veprimtarive biznesore siq janë ordinancat stomatologjike, sepse ka shum dritare.

Ёshtë e rrethuar me parqe të gjelbërta, parking publik, lokale të shumta afariste, afër shkollës fillore Xhemajl Mustafa, afër bibliotekës së qytetit.

Me letra është një banes, por e ndarë nga pronari në dy pjesë që shiten bashk, secila pjesë ka nga një dhomë dhe nga një banjo.

Dy pjesët së bashku kan rreth 140 m2, qmimi total 140,000 €.

Secila pjesë e ka hymjen e veqant me shkallë, pra ka dy hymje dhe ka shumë dritare.

Nr i tel / “Viber”: +383 49 550 126

Të gjitha dokumentat në rregull, përkthimi bëhet menjëher.

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

  • Adresa: Dardania, Prishtina
  • Në afërsi me: Dardani

Detajet

Përditësuar më April 11, 2019 at 12:54 pm

  • Çmimi: 140,000€
  • Sipërfaqja: 140 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

99,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 128

Banesë

777

1 year më parë

99,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 128

Banesë

777

1 year më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 61

Banesë

777

1 year më parë

31,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 61

Banesë

777

1 year më parë

440€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

2 years më parë

440€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

2 years më parë

97,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

4 years më parë

97,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 66

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »