KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa me qera ne afersi te rruges Muharrem Fejza

Muharrem Fejza, Pristina
240€

Përshkrimi

Banesa me qera ne afersi te rruges Muharrem Fejza, me 55 m2 ,plus 30 m2 terrase dhe garazhe parking.
1 dhome gjumi, sallon,kuzhinë,korridor, banjo.
Çmimi 240 eur/muaj
045 584 613
045 584 719
044 888 422
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Muharrem Fejza, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më December 26, 2020 at 5:49 pm

  • Çmimi: 240€
  • Sipërfaqja: 54 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

110,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

2 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

2 years më parë

62,305€

Shiten dy Banesa ne Fushe Kosove nr2

Fushë Kosovë, Pristina District

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

4 years më parë

62,305€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

4 years më parë

250€

Banese me qera në lagj e spitalit

Lagja e Studentëve, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

3 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »