KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Pent House ne Vushtrri

Vushtrri
0

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE ‬
Të nderuar klientë, ju njoftojm që shitet Pent House me sipërfaqe 162.9 m2 dhe hapësirë terace prej 450 m2.

Pent House gjendet në Vushtrri (afër autolarjes Kaltrina)

Pent House posedon këtë rënditje:
1 Sallon
3 Dhoma
2 Banjo

Pent House është i gatshem për banim
Me pranim teknik dhe flet poseduese.

‎Tel: 044 480 028

 • Adresa: Vushtrri
 • Kodi Postar 42000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 14, 2018 at 4:20 pm

 • Sipërfaqja: 162 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 162 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Viti i ndërtimit: 01.05.2018
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

PentHouse
PentHouse

Enquire about this property

Similar Properties

116,725€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 101.5

Banesë

777

6 years më parë

116,725€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 101.5

Banesë

777

6 years më parë

490€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 83

Banesë

777

5 years më parë

490€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 83

Banesë

777

5 years më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

6 years më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

6 years më parë

86,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

86,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 70

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »