KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje

43,800€

PĂ«rshkrimi

🏡 Shitet banesa, e mobiluar.
Dhome 🛌, sallon e kuzhine🍽
Vjen me ballkon dhe ngrohje qendrore. Kati i katërt.
📍🗺 Adresa: Lagja më e lakmuar e Prishtinës, Dardania e bukur. Aty ku gjen prane baneses tende cdo lehtesire te nevojshme.
Cmimi me i favorshem per nje banese me 38m2
Per me teper kontakoni ne numrat e telefonit 📲 045 584 719 045 584 613

Adresa

Detajet

Përditësuar më May 29, 2020 at 3:38 pm

  • Çmimi: 43,800€
  • Lloji: BanesĂ«
  • Statusi: NĂ« shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€

Banesa me qera ne Prishtine

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

2 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

2 years më parë

64,300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Banesë

777

4 years më parë

64,300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Banesë

777

4 years më parë

440€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

2 years më parë

440€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

2 years më parë

85,740€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115.5

Banesë

Sab

4 years më parë

85,740€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115.5

Banesë

Sab

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »