KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa ne fushe kosove prej 77m2

Fushë Kosovë
44,000€

Përshkrimi

Shitet banesa ne fushe kosove prej 77m2
Me fletposeduse

-Banesa -77m2
-kati-1
-Dhoma gjumi-2
-sallon me kuzhin-1
– garazha -2

Shitet me mobilje dhe 2 garzha per vetura

Cmimi-44.000e komplet

Kontakt
0037744760020
0038344760020 viber

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 23, 2018 at 2:08 pm

  • Çmimi: 44,000€
  • Sipërfaqja: 77 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Garazha: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

69€

Banes me qera – Lakrishte

Lakrishtë, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

103,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

3 years më parë

103,500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

3 years më parë

350€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

5 years më parë

350€

Bed: 1Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

5 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 108

Banesë

777

4 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 108

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »