KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne objektin ,Linda Premium’ nga Al Trade ne Veternik ,Prishtine

Prishtina
950€

Përshkrimi

Banesa ne lagjen Veternik ,panorama e qytetit te Prishtines.

045 584 613         045 584 719       metrobios@hotmail.com

Cmimi 950-1100 eur per meter katror.

Sipërfaqet e banesave Objekti A 15,549.59 m²: 
46.69m², 63.81m², 74.58m², 75.55m², 83.43m², 84.44m²,
86.18m², 89.13m², 89.28m², 90.21m²,91.46m², 104.40m², 108.34m², 110.64m²,123.42m², 127.7m²,
138.29m²,128.48m²,145.35m², 148.15m², 148.68m²,165.28m²,182.17m².
Lokale afariste 1723.24m².

Në kompleksin Linda Premium Residence për rehatinë dhe komoditetin e banorëve planifikohet të ketë:
Sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje me shtëpiak të dedikuar,
Kopsht për fëmijë,
Supermarket dhe restaurant,
Mjeku i lagjes dhe barnatore,
Qendër fitnesi me SPA, pishinë të mbyllur dhe sauna,
Ambiente për rekreacion të banorëve dhe hapësira të dedikuara për komunitetin,
Parking të jashtëm dhe nëntokësor.

Karakteristikat e objektit:

 • Hapësira të mjaftueshme gjelbëruese, kënde të lojërave për fëmijë
 • Sigurim dhe vëzhgim 24/h me kamera
 • Izolim të jashtëm me lesh guri, fasadë ventiluese
 • Muret e përbashkëta të banesave janë mure dy-shtresore, me izolim akustik me lesh guri në mes
 • Dritaret e kualitetit të lartë të prodhuara nga PVC: me profil 93 mm, me 3 gjama, termoizolues, katër-stinor
 • Dyer të blinduara dhe dyer të brendshme CPL
 • Cdo banesë ka të inkorporuar dy sisteme të ngrohjes qendrore: lokale dhe atë të ngrohjes nga Termokosi
 • Sistemin smart home/ shtëpi e mençur
 • Objekti banesor është i pajisur me dy ashensorë të cilësisë së lartë
 • Pastrimi i banesave përmes sistemit filtrues dhe mekanik

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Prishtina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Veternik

Detajet

Përditësuar më May 21, 2019 at 6:05 pm

 • Çmimi: 950€
 • Sipërfaqja: 1 m2
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

139,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

5 years më parë

139,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

5 years më parë

46,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 84

Banesë

777

5 years më parë

46,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 84

Banesë

777

5 years më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

4 years më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »