KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese ekskluzive,ne shitje,shitje,Mati kati1, Prishtinë

Bregu i Diellit, Prishtinë
75,900€

Nën Listuar

Titulli Lloji Çmimi Dhoma Banjo Hapsira E DISPONUESHME

Banese super

banese 75,900€ / eur 2 2 89 m2 ne shitje

Përshkrimi

Shitet banesa super e mobiluar dhe extra e rregulluar ne lagjen Mati I, mbrapa Royal Mall,96 m2

Kati 1,sallon,kuzhinë, 2 banjo,korridor ,ballkona,shpajz, 2 dhoma gjumi, nuk eshte e shrytezuar me qera.

Çmimi

75. 900 EUR-komplet

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Mati 1

Detajet

Përditësuar më May 8, 2019 at 1:45 pm

  • Çmimi: 75,900€
  • Sipërfaqja: 89 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

48,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

6 years më parë

48,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 89

Banesë

777

6 years më parë

400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

4 years më parë

400€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

4 years më parë

75,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84

Banesë

777

4 years më parë

75,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 84

Banesë

777

4 years më parë

450€

DE RADA

Kompleksi Qafa, Rruga UÇK,48/9 Kati 3 nr 9, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

ajshehadri

6 years më parë

450€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »