KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa në lagjen Pejton

Pejton, Prishtina
1,250€

Përshkrimi

Shitet banesa në lagjen Pejton, ndertim i ri nga Premuim construction ,Prishtinë.
Kompleksi banesor PREMIUM, ofron komplekse banimi me dizajn mahnitës arkitektonik ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane. Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës
Ju sigurojmë se ky Kompleks, me arkitekturën, dizajnin dhe funksionalitetin e tij, rregullimin e ambientit përreth, me detajet më të imëta të përgatitura me përpikërinë më të madhe dhe me çmime te arsyeshme, që në start do t’i përmbush kërkesat Tuaja.
Kompleksi banesor PREMIUM, është vetëm një shëtitje e shkurtër ne kembe larg nga hoteli Grand . Prej ku, me qetësinë dhe ajrin e pastër, nga veranda mund të shijosh shtrirjen e kryeqytetit.
Banesat kanë garazha nëntokësore, për të cilat do të kujdeset administratori si dhe për shkallët e përbashkëta, ashensorin, sistemin e ngrohjes, rezervoaret e ujit, oborrin e përbashkët si dhe gjeneratorin elektrik. Banesat janë 2 dhomëshe , 3 dhomëshe , 4 dhomeshe si dhe pent-house.
Per ju ;
Banesa me 114 m2,
2 dhoma gjumi, 2 banjo,sallon,kuzhinë,ballkon, korridor
Çmimi 1250 eur/m2

  • Adresa: Pejton, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qyteza Pejton

Detajet

Përditësuar më June 21, 2019 at 11:57 am

  • Çmimi: 1,250€
  • Sipërfaqja: 114 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.57

Banesë

777

5 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.57

Banesë

777

5 years më parë

56,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

6 years më parë

56,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 135

Banesë

777

6 years më parë

785€

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

777

5 years më parë

785€

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

777

5 years më parë

53,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 70

Banesë

Sab

5 years më parë

53,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 70

Banesë

Sab

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »