KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje lagjja Dardani, Prishtinë

Dardani, Prishtinë
42,000€

Përshkrimi

Shitet banesa prej 36.5m2 ne Dardani te banesat e gjelberta mbi Kurriz.
Banesa ndodhet në katin e 5-të me pamje kah pllatoja e Kurrizit dhe posedon ngrohje qëndrore me TERMOKOS.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Dhomë me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
Cmimi -42000e

045 584 613

045 584 719

  • Adresa: Dardani, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Dardani

Detajet

Përditësuar më February 21, 2019 at 10:15 pm

  • Çmimi: 42,000€
  • Sipërfaqja: 36 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

600€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

600€

Dhoma: 5Banjo: 3m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

4 years më parë

650€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

4 years më parë

88,500€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

88,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 93

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »