KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne breg të diellit Prishtinë, ndërtim i vjetër

Bregu i Diellit, Prishtinë
78,000€

Përshkrimi

Banese ne shitje lagj Bregu i diellit Prishtinë, ndertim i vjetër mjaft kualitativ. Kati i parë mbi perdhese,ne lokacion mjaft atraktiv per banim apo biznes. Eshte e rrethuar me hapesire te gjelberuar ,parking te mjaftueshem, parqe per lojra, ne afersi te dy shkollave dhe qerdhes se femijve.

55.5 m2 netto  ,realisht ka hapesire me te madhe,lehtesisht mund te behet me dy dhoma gjumi. Pamje ne dy anë.

3 terraca,1 dhome gjumi, banjo,sallon,kuzhinë ndaras,shpajz,korridor, paradhome.

Çmimi 78000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më June 9, 2019 at 1:53 pm

  • Çmimi: 78,000€
  • Sipërfaqja: 55.6 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

72,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 61.7

Banesë

777

6 years më parë

72,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 61.7

Banesë

777

6 years më parë

296,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

6 years më parë

296,500€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

6 years më parë

1,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 56.07

Banesë

777

6 years më parë

1,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 56.07

Banesë

777

6 years më parë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »