KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banes me qera Bregu i diellit

300€

PĂ«rshkrimi

📌📌📌JEPET BANESA ME QIRA!!🏱
Adresa: Bregu i Diellit, afer ROYAL MALL.
đŸ‘šâ€đŸ‘©â€đŸ‘§â€đŸ‘ŠOrganizimi 2 dhoma 🛌, 2 banjo, sallon dhe kuzhinĂ«.đŸœđŸ€đŸŒș
Siperfaqa 89m2
đŸ’„đŸ’„đŸ’„Cmimi 300 â‚ŹđŸ’¶
đŸ„‚Ne cmim perfshihet edhe mirembajtja e apartmentit😁

âœïžđŸ“šPer me shume informacion na kontaktoni ne numrat
📞 045 584 719 , 045 584 613

Adresa

Detajet

Përditësuar më May 25, 2020 at 3:31 pm

  • Çmimi: 300€
  • Lloji: BanesĂ«
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

820€

Banesë

777

3 years më parë

820€

777

3 years më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 50.5

Banesë

777

2 years më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 50.5

Banesë

777

2 years më parë

1€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 88.64

Banesë

Ardian

3 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 88.64

Banesë

3 years më parë

210€

Banese me qera ne Ulpiane

Ulpianë, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

3 years më parë

210€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »