KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten dy banesa në Fushë Kosovë

Fushë Kosovë, Kosovo
490€

Përshkrimi

Shiten dy banesa në Fushë Kosovë, ndërtim i ri dhe kualitativ.

Njera me 83.02 m2 kati 7

Tjetra me 88 m2     kati 8

Dy lifta funksional ne hyrje.

Çmimi 490 eur /m2

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë, Kosovo
  • Kodi Postar 12000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 25, 2018 at 10:52 am

  • Çmimi: 490€
  • Sipërfaqja: 83 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

36,000€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

36,000€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

4 years më parë

690€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 89

Banesë

777

4 years më parë

390€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 6

Banesë

777

5 years më parë

390€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 6

Banesë

777

5 years më parë

330€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

2 years më parë

330€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »