KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

leshohet banesa me qera te Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtina
220€

Përshkrimi

Ĺëshohet banesa me qira te banesat e bardha në bregun e diellit.
Banesa gjindet në katin e dytë dhe ka këtë renditje:
Sallon
Kuzhine
Një dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon
Çmimi 220euro/ muaji
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më June 8, 2020 at 1:12 pm

  • Çmimi: 220€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

3 years më parë

31,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

Labi

6 years më parë

31,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 59

Banesë

6 years më parë

85,000€

banesa ne shitje Prishtine

Bajram Kelmendi, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

5 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

5 years më parë

66,800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

66,800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »