KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa në shitje ne lagj e spitalit Prishtinë

Lagjja e Spitalit, Prishtinë
680€

Përshkrimi

Banesa eshte ne kat te 4, ka 2 lifta dhe ne kat jane 4 banesa.
Banesa ka 83 m2 dhe ka kete renditje;
Sallon+kuzhine, ballkon, 2 banjo dhe 2 dhoma te fjetjes.
Banesa ka edhe depo me garazhe,punimet pritet te kryhen me se largu deri ne qershor te ketij viti.
Qmim i baneses eshte 680 € m2
Qmimi i garazhes me depo eshte 6000 €

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtinë
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më January 25, 2019 at 10:49 pm

  • Çmimi: 680€
  • Sipërfaqja: 83 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

400€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

45,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

45,800€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

950€

Banesa me 1 dhome gjumi, Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Pristina

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

2 years më parë

950€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

2 years më parë

17,500€

Shitet Garsoniere,ne Fushë Kosovë

Rruga Dardania Fushë Kosovë

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

6 years më parë

17,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 33

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »