KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Qender Banesa te Rr.”Agim Ramadani” AKTASH /A1

Aktash, Prishtina
180,000€

Përshkrimi

Shitet banesa siper ish Restorant Rugova ne katin e 11-te , me pamje te mrekullueshme (me komplet pamjen e Prishtines)

Banesa :

3 dhoma gjumi

salloni

banjo

kuzhina

koridori

2 ballkona : ballkoni i pare ka pamjen nga lindja , ballkoni i dyte nga perendimi

1 kat 101m2 dhe siper katit terasa po ashtu 101m2 me mundesi ndertimi duplex (gjithsej 202m2)

Cmimi : 180,000

Cmimi i patundshem

kontakt : 049188399

  • Adresa: Aktash, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 18, 2018 at 9:40 pm

  • Çmimi: 180,000€
  • Sipërfaqja: 101 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

1,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

5 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

3 years më parë

140,000€
140,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 140

Banesë

4 years më parë

53,550€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

5 years më parë

53,550€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »