KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne Prishtine lagja Arberia

Arberi, Prishtina
1€

Përshkrimi

Banesa ne shitje nga kompania ,,Luki construction ” në lagjen Arberia 3 ,Prishtine. Ne afersi te Ambasades Amerikane,minimax Kfor,lokacion i përzgjedhur .

Banesat për ju;

Kati 5- banesë me 106 m2 dhe 106.9 m2

Kati 5-banesë me 108.7 m2

Si dhe banesa tjera. Për me shumë oferta na kontaktoni

Çmim promocionalnga data;15qershor deri 01.korrik.2019.

Ju mirepresim.!

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Arberi

Detajet

Përditësuar më June 21, 2019 at 4:56 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 108.7 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

6 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

6 years më parë

88,500€

Shitet banese – Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

6 years më parë

88,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

6 years më parë

770€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.7

Banesë

777

5 years më parë

770€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.7

Banesë

777

5 years më parë

88,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

6 years më parë

88,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »