KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

DE RADA

Kompleksi Qafa, Rruga UÇK,48/9 Kati 3 nr 9, Prishtinë
450€

Përshkrimi

Leshoj me qera banesen tredhomeshe,te renovuar dhe mobiluar .Banesa eshte ne katin e trete ,ka dy dhoma gjumi, dhomen e dites, kuzhinen , banjon dhe ballkonin.Banesa eshte super e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim.Banesa ka ngrohje qendrore me rryme,dhe eshte shume e pershtatshme per ndonje qift te ri ose familje te vogel.Pozita e baneses eshte fantastike dhe gjendet mbi restoranin De-Rada.

Banesa leshohet per afat te gjate dhe ate minimumi kontrata njevjeqare.

Qmimi i baneses eshte i panegociushem!

  • Adresa: Kompleksi Qafa, Rruga UÇK,48/9 Kati 3 nr 9, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 4, 2018 at 10:50 am

  • Çmimi: 450€
  • Sipërfaqja: 75 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

ajshehadri
ajshehadri

Enquire about this property

Similar Properties

500€

m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

500€

m2: 74

Banesë

777

5 years më parë

43,700€

Shitet banesa në lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

777

5 years më parë

43,700€

Bed: 1Banjo: 1m2: 58

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »