KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

banesa ne shitje te Bregu i Diellit , Prishtine

Bregu i Diellit, Prishtina
107,000€

Përshkrimi

Banesa bukur e mobiluar dhe ndertim cilesor ne shitje, Prishtinë, lagja Bregu i diellit, 107 m2,kati 1.
Rënditja:
3 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhinë
1 banjo
1 shpajz
1 podrum poshtë
Çmimi 107 000 eur
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më June 9, 2020 at 7:14 pm

  • Çmimi: 107,000€
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

4 years më parë

450€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

4 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

22,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

3 years më parë

22,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

3 years më parë

28,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 52

Banesë

777

5 years më parë

28,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 52

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »