KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Leshohet banesa zyre me qera ne breg të diellit Prishtinë

Bregu i Diellit, Prishtina
700€

Përshkrimi

Leshohet banesa per zyre me qera në breg të diellit Prishtinë, afer banesave te bardha .Ka 117 m2 dhe ballkon te madh rreth 50 m2.

Ka te gjitha kushtet e parapara per zyre.

Çmimi 700 eur /musk

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Banesat e bardha

Detajet

Përditësuar më December 27, 2018 at 11:26 pm

  • Çmimi: 700€
  • Sipërfaqja: 117 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Banesë në Fushë Kosovë, ndërtim i ri

Rruga Dardania p.n, Fushe Kosove, Dardania, Fushë Kosovë 12000

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 113.2

Banesë

777

6 years më parë

470€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 113.2

Banesë

777

6 years më parë

750€

Shiten banesat ne lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

5 years më parë

750€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

5 years më parë

470€

m2: 88.45

Banesë

777

5 years më parë

470€

m2: 88.45

Banesë

777

5 years më parë

53,200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

6 years më parë

53,200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »