KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa per zyre ose banim ,ne Qender Prishtine

Qendra, Prishtinë
600€

Përshkrimi

Metrobios shpall banese (per zyre) me qera

Banesa ka 80m2
Gjendet ne qender te Prishtines
Ngrohje me termokos
Hapsira eshte e pershtatshme dhe me drite natyrale. Do te ndiheni si ne shtepi. Mos e humbisni kete mundesi!
Çmimi 600 euro

Na kontaktoni:
045 584 719
045 584 613

metrobios@hotmail.com

METROBIOS

  • Adresa: Qendra, Prishtinë
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më January 9, 2019 at 4:54 pm

  • Çmimi: 600€
  • Sipërfaqja: 80 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

310€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

310€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

104,800€

Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer eulex.

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 131

Banesë

777

6 years më parë

104,800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 131

Banesë

777

6 years më parë

200€

Banesa me qera në Prishtinë, Mat

Shaqir Ingrishta, Prishtinë

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

200€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

5 years më parë

1,000€

Dhoma: 4Banjo: 1m2: 109

Banesë

AsllanDibrani

2 years më parë

1,000€

Dhoma: 4Banjo: 1m2: 109

Banesë

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »