KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

PENTHOUSE ne shitje,Prishtinë-Emshir

Kalabria, Prishtina
360,000€

Përshkrimi

shitet pent haus ,jashtezakonisht i bukur dhe kualitativ. Gjendet në lagjen Kalabria-Emshir,ndertim me Standarde te larta.

255 m2 Banim dhe 462 m2 terrace.Plus 2 garazha.

4 dhoma gjumi  ,njera me banjo te integruar,

2 banjo,plus nje wc

1 dhome garderobe.

Sallon,kuzhinë,ballkon

Korridor.

Çmimi 360.000 eur

045 584 613

045 584 719

  • Adresa: Kalabria, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Kalabria

Detajet

Përditësuar më September 28, 2022 at 11:06 am

  • Çmimi: 360,000€
  • Sipërfaqja: 717 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 4
  • Garazha: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

55,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 107

Banesë

777

4 years më parë

55,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 107

Banesë

777

4 years më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

3 years më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

3 years më parë

210€

Banese me qera ne Ulpiane

Ulpianë, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

5 years më parë

210€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

5 years më parë

83,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 71

Banesë

777

5 years më parë

83,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 71

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »