KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese e bukur ne rrugen C,,ne shitje..

Enver Maloku, Prishtinë
870€

Përshkrimi

Shitet banesa në rrugen C ,Prishtine ndertim kualitativ nga BS group,me kthim nga rruga dhe lindja.

145 m2 ,,3+1 dhome gjumi, 2 banjo,korridor, dy ballkona ,

Çmimi 870 eur /m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Enver Maloku, Prishtinë

Detajet

Përditësuar më April 26, 2019 at 10:49 pm

  • Çmimi: 870€
  • Sipërfaqja: 145 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

66,800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

66,800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

3 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë

250€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

2 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

2 years më parë

1,200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 69

Banesë

777

2 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.5

Banesë

777

3 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.5

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »