KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me qera ne Prishtine,Bregu i diellit

Bregu i Diellit, Prishtina
220€

Përshkrimi

Metrobios shpall me qera

Banese ne breg te diellit ,Prishtine

ka 65 m2 hapsire e shrytezueshme

1 dhome gjumi

1 banjo

Kuzhine me tryezari

Shpajz ,korridor dhe ballkon

Çmimi 220 eur /muaj

kontakto

045 584719         045 584613

 

 • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
 • Qyteti: Prishtinë
 • Komuna: Prishtine
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 19, 2018 at 10:57 pm

 • Çmimi: 220€
 • Sipërfaqja: 65 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 65 m2
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

3 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

3 years më parë

98,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

5 years më parë

98,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 64

Banesë

777

5 years më parë

750€

Shiten banesat ne lagjen e spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

5 years më parë

750€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54

Banesë

777

5 years më parë

880€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 156

Banesë

777

5 years më parë

880€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 156

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »