KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese komode ne shitje lagja Emshir afer Ubt

Emshir, Prishtina
1€

Përshkrimi

Shitet banesa me një dhomë të pritjes me kuzhinë dhe një dhomë të fjetjes, një banjo dhe një ballkon, 59 m2 në lagjen Kalabria (Emshir, , kati 6. Banesa është e legalizuar, ka sistemin e ngrohjes qendrore, liftin funksional gjatë 24 orëve dhe e monitoruar brenda dhe jashtë hyrjes me kamera. Shitet me mobilje. Ndërtesa posedon edhe parking nëntokësor. Numri kontaktues:

Cmimi sipas marrëveshjes.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Emshir, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Kalabria

Detajet

Përditësuar më August 19, 2019 at 9:08 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 59 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

64,300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Banesë

777

6 years më parë

64,300€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Banesë

777

6 years më parë

200€

durree

Golem, Albania

m2: 40

Banesë

777

6 years më parë

200€

m2: 40

Banesë

777

6 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 276

Banesë

777

5 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 276

Banesë

777

5 years më parë

260€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

5 years më parë

260€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »