KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Super Banesë në Shitje në Lagjen e Spitalit Mati 1

Lagjja e Spitalit, Prishtina
61,920€

Përshkrimi

Shitet super banesa në lagjen e Spitalit tek këshilli gjyqësorë.
Banesa është ndërtim i kompanisë Arti Consruction e njohur për ndërtim të kualitetit të lartë.
Banesa është në katin e 5 dhe ka 100m2 me këtë rënditje:
Sallon + Kuzhinë
Dy Dhoma Gjumi
Banjo
Dy Terasa
Koridor të madh dhe shumë i shfrytëzueshëm!

 • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
 • Qyteti: Prishtinë
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më February 20, 2018 at 12:23 pm

 • Çmimi: 61,920€
 • Sipërfaqja: 86 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 01.01.2017
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Tè dhëna të tjera

 • Terasa: 2

Shikimet

Kontakto

pronajuaj
pronajuaj
049889854044889854

Enquire about this property

Similar Properties

440€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

4 years më parë

440€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

4 years më parë

52,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

4 years më parë

52,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 77

Banesë

777

4 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

1,200€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 150

Banesë

777

3 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88.6

Banesë

777

5 years më parë

850€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88.6

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »