KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me qera ne Prishtine,Tophane

Tophane, Prishtina
250€

Përshkrimi

Banesa me Qira
– prishtine- qender ( te 4 llullat)
-2 dhome gjumi
-1 dhome dite dhe kuzhina

Cmimi-250e 1/ muaji
Prona Plus -045534717

 • Adresa: Tophane, Prishtina
 • Qyteti: Prishtinë
 • Komuna: Prishtine
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 26, 2018 at 8:52 pm

 • Çmimi: 250€
 • Sipërfaqja: 1 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Labi
Labi

Enquire about this property

Similar Properties

Banesa ne shitje ne Prishtine

Holger Petersen, Pristina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 92

Banesë

777

3 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 162

Banesë

PentHouse

6 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 162

Banesë

6 years më parë

79,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë

79,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.57

Banesë

777

5 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 105.57

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »