KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

BANESE ME QERA NE QENDER TE QYTETIT NE RR. BAJRAM KELMENDI

Bajram Kelmendi, Prishtina
650€

Përshkrimi

Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA NE QENDER TE QYTETIT NE RR. BAJRAM KELMENDI NE KATIN IV, 104m.
BANESA KA TRI DHOMA GJUMI, SALLONIN ME KUZHINE, DY BANJO, NJE BALLKON DHE NJE SHPAJZ..

CMIMI I QERASE PER MUAJ 650e

OBJEKTI ESHTE NEN VEZHGIM TE KAMERAVE 24h, UJE 24h, ASHENSOR DHE PARKINGUN NENTOKESOR PRIVAT. QASJA NE KETE OBJEKT BEHET VETEM PERMES KARTELES

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bajram Kelmendi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 21, 2018 at 9:42 pm

  • Çmimi: 650€
  • Sipërfaqja: 104 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

4 years më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 50.5

Banesë

777

3 years më parë

70,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 50.5

Banesë

777

3 years më parë

190,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 177

Banesë

777

4 years më parë

190,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 177

Banesë

777

4 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.5

Banesë

777

4 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80.5

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »