KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje lagj Bregu i diellit, ndertim I vjeter

Bregu i Diellit, Prishtina
63,000€

Përshkrimi

SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT – PRISHTINË

Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Bregu i Diellit – afër banesave të Hinta.
Banesa ndodhet në një nga zonat më të mira të lagjes Bregu i Diellit, është ndërtim i vjetër. Hapësirë të mjaftueshme parkingu, gjelbërimi, këndi i lodrave për fëmijë mbi të gjitha shumë lagje e qetë.

I plotëson të gjitha kërkesat e çdo banori, banesa është afër shkollave fillore, “Ismail Qemajli” dhe “Iliria”, po ashtu afër Qerdhës së fëmijëve (shtetit) “Dielli”, me qasje të lehtë në rrugën “Gazmend Zajmi” dhe Rrugën B, qasje shumë të lehtë edhe në transportin publik.

Banesa është e rinovuar tërësisht dhe është e kyçur në ngrohtoren e qytetit (Termokos).

Banesa është me Fletë poseduese e cila mund të bëhet kontratë të (noteri) dhe të përkthehet menjëherë.

* Përshkrimi i banesës *

Banesa është në katin (3) me sipërfaqe 55.54 m2 (neto) Bruto 74 m2. Sipas vlerësuesit të pasurive të patundshme.

Renditja:
– Sallon (Qëndrim ditor);
– Kuzhinë me tryezari;
– Dhomë Gjumi;
– Shpajz;
– Korridor + (para dhomë);
– Banjo;
– Ballkon.

Banesa shitet me mobile dhe pa mobile!

Çmimi: Me marr veshje !

Për më shumë informata kontakto:

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Bregu i Diellit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më February 16, 2019 at 1:52 pm

  • Çmimi: 63,000€
  • Sipërfaqja: 74 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

57,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

6 years më parë

57,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

6 years më parë

280€
280€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë

260€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

260€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

19,800€

m2: 35

Banesë

777

5 years më parë

19,800€

m2: 35

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »